25 08 2019

Śmiertelne potrącenie na torach

25.08.2019, godz.: 20:17
Śmiertelne potrącenie na torach
Fot. Piotr Antos

W niedzielne popołudnie w Jaktorowie doszło do tragicznego wypadku. Pod kołami pociągu dalekobieżnego zginął człowiek.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W rejonie stacji PKP w Jaktorowie doszło do potrącenia przez pociąg InterCity. Ruch wstrzymany. Na miejscu jest karetka pogotowia, straż pożarna i policja – napisał Henryk.

Do tych tragicznych wydarzeń doszło po godz. 18.00. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 18.13. Pociąg pospieszny jadący z Warszawy potrącił człowieka ze skutkiem śmiertelnym. Człowiek zginął na miejscu, był to prawdopodobnie mężczyzna. Nasze zadanie przede wszystkim polega na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewentualnie po zmroku będziemy doświetlać to miejsce – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Z tego co wiem, to obecnie na torach podmiejskich nie ma utrudnień, a jedynie na szlaku dalekobieżnym – dodaje.

Na miejscu prowadzone są działania pod nadzorem prokuratora.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata