24 04 2018

Siatkarze grodziskiej Sparty witają się z trzecią ligą

24.04.2018, godz.: 17:00
Siatkarze grodziskiej Sparty witają się z trzecią ligą

Znakomicie zakończył się sezon dla siatkarzy z Grodziska. Zespół UKS-u Sparty w ostatnim meczu rozgrywek zwyciężył we własnej hali przed licznie zgromadzoną publicznością z SPS Radmot Jedlińsk 3:1. Dało to awans do trzeciej ligi.

Siatkarze z Grodziska wyszli na ten mecz mocno zmobilizowani, gdyż porażka 0:3 lub 1:3 dawała awans gościom. Pewna gra od pierwszej piłki, skuteczny atak, dobra zagrywka i obrona spowodowały, że aspirująca do awansu drużyna z Jedlińska nie była w stanie zagrozić Spartiatom.

Tym samym podopieczni trenerów Mateusza Mosura i Pawła Pieniążka bezapelacyjnie wygrali rozgrywki tegorocznej IV ligi  wygrywając aż 19 razy, doznając tylko 3 porażek.

– To bardzo duży sukces grodziskiej siatkówki. W sezonie bardzo trudnym, długim i wyczerpującym nasi zawodnicy zostali najlepszą drużyną wśród bardzo silnych zespołów z całego Mazowsza.  Już od września zapraszamy do grodziskiej hali sportowej na rozgrywki III ligi – cieszą się przedstawiciele grodziskiej Sparty.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi