02 10 2017

Rywalizacja w GL6 nabiera rumieńców

02.10.2017, godz.: 18:24
Rywalizacja w GL6 nabiera rumieńców
Fot. GrodziskNews.pl

W miniony weekend zostały rozegrane kolejne mecze Grodziskiej Ligi Szóstek oraz spotkania pucharowe. Rozgrywki ligowe są już na półmetku.

W najwyższej klasie rozgrywkowej GL6 bezkonkurencyjna jest na razie FC Blana. Tym razem wicemistrz I ligi pokonał 4:2 ekipę Wcześniej Szczupak po bramkach Mateusza Piórkowskiego (2) oraz Artura Kobylińskiego i Michała Firleja i zanotowała szóstą kolejną wygraną. Sześć bramek padło również w innym spotkaniu I ligi w miniony weekend. Ekipa Na Jana wygrała z Elkamino Dom 6:0, hattricka zaliczył Przemysław Zych. Cichym bohaterem tego spotkania był Arkadiusz Sowa, który zaliczył trzy asysty. Bardzo ciekawe spotkanie rozegrały Inter-Tap i Literpool. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 5:4 dla Inter-Tapu, ale zespół Rafała Sucheckiego (cztery gole w tym spotkaniu) przegrywał 3:2 i musiał odrabiać straty. W innym meczu Albatros zdecydowanie pokonał Pokolenia 13:2 i z kompletem pięciu zwycięstw jest drugi w tabeli za Blaną, która ma jeden mecz rozegrany więcej.

W drugiej lidze w miniony weekend zostało rozegrane jedno spotkanie piątej kolejki i trzy szóstej. W piątej serii spotkań Beniaminek pokonał Victorię Żyrardów 5:4, a w szóstej Danfoss wygrał z Inter Teamem 6:4, Hard Bassy rozgromiły MPR Shadow Fighters 11:5, a Niepozorni 3:1 ograli New Saints. W tabeli prowadzi Danfoss z kompletem zwycięstw, a tuż za nim jest ekipa Hard Bassów.

Sporo bramek padało również w rozgrywkach trzeciej ligi. Forza ograła FC Kurdwanów 5:2, Sfora strzeliła Chlejsom aż 15 goli (15:4), a Kumple ograli Error 404 6:4. W tabeli III ligi prowadzą Kumple (6 meczów i 6 zwycięstw), a druga jest Sfora (6 zwycięstw i 1 porażka).

W ostatnich dniach rozegrano mecz pucharowy pomiędzy Koroną a Danfossem. Ta druga ekipa pewnie pokonała rywali 5:1, a bohaterem spotkania był Kamil Michalski, który ustrzelił Hattricka. Honorowego gola dla Korony strzelił Damian Gawiński.

Poniżej zestawienie ostatnich wyników
I LIGA
Albatros – Pokolenia 13:2
Inter-Tap – Literpool 5:4
Na Jana – Elkamino Dom 6:0
Wcześniej Szczupak – FC Blana 2:4

II LIGA
Beniaminek – Victoria Żyrardów 5:4
Inter Team – Danfoss 4:6
MPR Shadow Fighters – Hard Bassy 5:11
New Saints – Niepozorni 1:3

III LIGA
FC Kurdwanów – Forza 2:5
Siepacze – Nieobliczalni 0:5 (wo)
Chlejsi – Sfora 4:15
Error 404 – Kumple 4:6

PUCHAR LIGI
Danfoss – Korona 5:1
Iskra Bolimów – Pokolenia 0:5 (wo)

Pełne statystyki z rozgrywek GL6 są dostępne tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.