07 08 2017

Ruszyły zapisy do Grodziskiej Ligi Szóstek

07.08.2017, godz.: 07:58
Ruszyły zapisy do Grodziskiej Ligi Szóstek
Fot. GrodziskNews.pl

Za niespełna trzy tygodnie na boisku przy Stawach Walczewskiego zawodnicy zainaugurują kolejny sezon Grodziskiej Ligi Szóstek. Zapisy ruszyły.

Grodziska Ligi Szóstek to jedna z największych amatorskich lig piłkarskich na Mazowszu. Co sezon bierze w nich udział kilkadziesiąt drużyn, które rywalizują na różnym poziomie rozgrywkowym oraz w Pucharze Ligi. Nowy sezon wystartuje już 25 sierpnia. Tydzień wcześniej organizatorzy chcą mieć zamkniętą listę uczestników.

W najbliższym sezonie rywalizować ma maksymalnie 36 ekip. – Nie ukrywamy, iż ilość spotkań z zeszłej rundy była dla nas organizacyjnie optymalna, dlatego też w tym sezonie również planujemy zorganizowanie 3 klas rozgrywkowych, czyli tylko pierwsze 36 ekip, które zgłoszą się w poprawny sposób dostanie szansę rywalizacji o najwyższe laury w poszczególnych ligach – mówią organizatorzy.

Zapisy do ligi ruszyły. Aby wziąć udział w kolejnej edycji GL6 należy przesłać mailem formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj, który powinien mieć wypełnione rubryki (imię, nazwisko, data urodzenia, czy jest to kolejny sezon zawodnika w tej drużynie, czy dany zawodnik grał w GL6 od sezonu Wiosna 2015). Formularze należy przesyłać do 18 sierpnia włącznie. Tego dnia na orliku przy Stawach Walczewskiego o godz. 19.00 odbędzie się również spotkanie organizacyjne.

Aby wziąć udział w „szóstkach” należy opłacić wpisowe – 500 zł za ligę i ewentualnie dodatkowe 200 zł jeżeli ekipa zamierza również zagrać o Puchar Ligi. Dodatkowe informacje na fanpage’u Grodziskiej Ligi Szóstek i pod numerem telefonu 602 137 106.

Patronem medialnym GL6 jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Ruszyły zapisy do Grodziskiej Ligi Szóstek”

  1. Przemek pisze:

    Witam. Gdyby komuś brakowało chętnych to się zgłaszam. Podaję mail przemitd@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata