01 11 2017

Rozbudują sieć wodociągową w jaktorowskiej gminie

01.11.2017, godz.: 18:45
Rozbudują sieć wodociągową w jaktorowskiej gminie
Fot. Pixabay

W pierwszej połowie przyszłego roku powinny zostać oddane do użytku ponad trzy kilometry nowej sieci wodociągowej na terenie gminy Jaktorów.

Urząd Gminy Jaktorów ogłosił właśnie przetarg na budowę sieci wodociągowej w trzech miejscowościach. Podzielono go na pięć zadań. Pierwsze obejmuje budowę wodociągu w Budach Zosinych w ulicach: Jerzynowej, Truskawkowej oraz Szarych Szeregów. Łącznie będzie to blisko 2,5 km sieci. Drugie obejmuje budowę 120 metrów wodociągu w ul. Fabrycznej w Jaktorowie. Trzecie ma polegać na spięciu sieci wodociągowej w ul. Skokowskiego z siecią w ul. Kościuszki w Jaktorowie-Kolonii (budowa około 200 metrów sieci). Przedostatnie zadanie to 86 metrów wodociągu w ulicach Armii Krajowej oraz Bittnera w Jaktorowie-Kolonii. Piąte natomiast ma polegać na budowie sieci wodociągowej w rejonie parkingu przy cmentarzu w Jaktorowie-Kolonii.

Inwestycja ma być gotowa maksymalnie do 31 maja przyszłego roku. Oczywiście o ile uda się znaleźć wykonawcę, który złoży rozsądną ofertę. Jak wiadomo, obecnie gminy mają duży problem ze znalezieniem wykonawcy, który zrealizuje zadanie w kwocie zbliżonej do szacowanej przez samorządy.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi