14 09 2018

Rower miejski z fotelikiem

14.09.2018, godz.: 15:15
Rower miejski z fotelikiem
Fot. Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim

Od dziś na każdej stacji Grodziskiego Roweru Miejskiego będzie można wypożyczyć rower z zamontowanym dziecięcym fotelikiem.

Choć lato dobiega końca, to jeszcze przed nami wiele tygodni funkcjonowania Grodziskiego Roweru Miejskiego. Mieszkańcy każdego dnia chętnie wypożyczają jednoślady i przemierzają ulice gminy. Rowery te jednak miały pewien mankament – nie można było zabrać nimi dziecka brakowało bowiem fotelików.

To się jednak zmieniło. – W dniu dzisiejszym na wszystkich 12 stacjach pojawi się rower z fotelikiem dziecięcym. Wypożyczenie roweru z fotelikiem odbywa się na takich samych zasadach jak roweru standardowego – poinformowali urzędnicy z grodziskiego magistratu.

Przypominamy, że sezon Grodziskiego Roweru Miejskiego potrwa do 30 listopada, także jest jeszcze sporo czasu, aby skorzystać z miejskich jednośladów.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi