28 09 2017

Rodzina z Jaktorowa potrzebuje naszej pomocy

28.09.2017, godz.: 07:31
Rodzina z Jaktorowa potrzebuje naszej pomocy
fot. Pixabay

Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny państwa Gotowców z Jaktorowa, którzy stracili dach nad głową wskutek niedzielnego pożaru (24 września). Zebrane środki finansowe w całości pójdą na odbudowę domu.

Apel o pomoc dla poszkodowanej rodziny zamieścił na oficjalnej stronie internetowej jaktorowski magistrat. – Niezbędna jest pomoc materialna i finansowa na materiały na odtworzenie dachu (deski, blachodachówka itp.); wszelkie materiały budowlane na zabudowę poddasza (płyty gipsowe, wełna mineralna folia, cement, pustaki, cegła, płytki ceramiczne, farby, kable do instalacji elektrycznej, gniazdka itp.); stolarkę okienną; transport do przewozu materiałów budowlanych. Każda udzielona pomoc w znaczący sposób zniweluje skutki i zniszczenia spowodowane pożarem, pomoże odbudować spalone poddasze – czytamy w komunikacie.

– W związku z powyższym gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. To dla nas wszystkich kolejny czas próby i solidarności z ludzkim nieszczęściem – wszyscy razem na pewno damy radę – apeluje magistrat.

Przyłączamy się do tego apelu i zachęcamy ludzi dobrej woli do przekazywania pieniędzy dla poszkodowanej rodziny. Dane do przelewu znajdziecie tutaj.

1

Dodaj Komentarz

  • Sylwia Kubina-Mykytyn

    Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Pomagamy Rodzinie po Pożarze” zorganizowanej podczas festynu w Jaktorowie 1 października 2017 roku. Bez Waszej przychylnej postawy,
    wspaniałej dobroci, chęci niesienia pomocy – zorganizowanie tej
    wspaniałej jak się okazało akcji, byłoby niemożliwe. Przynieśliście
    Państwo około 150 ciast ,przekazaliście również dary na przeprowadzoną aukcję, dochód z ich sprzedaży w kwocie 11 100,70 zł został w całości przekazany rodzinie.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi