11 08 2019

Roboty na linii średnicowej. Będą utrudnienia

11.08.2019, godz.: 15:02
Roboty na linii średnicowej. Będą utrudnienia
Fot. Piotr Antos

Kolejarze od 24 sierpnia będą naprawiać stołeczną linię średnicową. Zapowiadają utrudnienia.

Koleje Mazowieckie poinformowały o planowanych zmianach w kursowaniu pociągów. – W związku z koniecznością przeprowadzenia bieżącej naprawy infrastruktury kolejowej na podmiejskiej linii średnicowej w Warszawie, w dniach 24-31 sierpnia 2019 r. nastąpią istotne zmiany w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich i SKM Warszawa – czytamy na stronie internetowej Kolei Mazowieckich.

Przewoźnik poinformował, że wybrane pociągi do/z Skierniewic/Siedlec/Radomia, Łowicza w kierunku wschodnim przejadą przez stację Warszawa Centralna, natomiast w kierunku zachodnim przez Warszawę Śródmieście.

Wprowadzone zostanie także wzajemne honorowanie biletów, ale o szczegółach przewoźnik poinformuje niebawem.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi