06 07 2018

Reklamy znikają z przestrzeni miejskiej

06.07.2018, godz.: 13:12
Reklamy znikają z przestrzeni miejskiej
Fot. strazmiejska.milanowek.pl

Milanówek prowadzi regularne usuwanie nielegalnych reklam z terenu miasta. Od początku kwietnia usunięto już ich około 130.

Likwidacja nielegalnych reklam ruszyła w kwietniu. Wtedy też miasto ogród otrzymało od PGE Dystrybucja usunięcie materiałów reklamowych ze słupów i urządzeń elektroenergetycznych.

Jak podają milanowscy urzędnicy, w ciągu ostatnich trzech miesięcy udało się usunąć 130 reklam. Setka takich materiałów zniknęła właśnie ze słupów i urządzeń należących do PGE Dystrybucja. W ten sposób oczyszczono ulice: Warszawską, Prostą, Grudowską, Herberta, Długą, Akacjową, Sosnową, Przejazd, Zawąską, Środkową, Krótką, Przechodnią, Graniczną, Podwiejską, Smoleńskiego, Brzozowską, Sportową, Dębową, Okólną, Grabową, Skargi, Jesionową. Ponadto zdjęto około 30 banerów z ogrodzeń.

Działania mające na celu oczyszczenie miasta z reklam w najbliższym czasie będą kontynuowane.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi