09 07 2019

Przetarg na remont „Dwójki” rozstrzygnięty

09.07.2019, godz.: 07:32
Przetarg na remont „Dwójki” rozstrzygnięty
Fot. GrodziskNews.pl

Oprócz trwającej modernizacji i rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 2 grodziski magistrat chce jeszcze wyremontować istniejący budynek szkoły. Został już rozstrzygnięty przetarg na tę inwestycję.

Trwa budowa nowego pięciokondygnacyjnego skrzydła szkoły (4 naziemne, 1 podziemna) na potrzeby dydaktyczne. Jego powierzchnia całkowita to 1985 mkw. Koszt zadania to 6,5 mln zł. Prace są zaawansowane, gotowe są m.in. klatka schodowa, winda, a prace toczą się już też we wnętrzu obiektu. Całość ma być gotowa do otwarcia pod koniec tego roku.

Jednak to nie jedyne prace jakie Grodzisk zamierza przeprowadzić w szkole nr 2. 10 czerwca ogłoszono przetarg na wykonanie instalacji elektrycznych w istniejącym budynku, montaż sufitów podwieszanych w korytarzach parteru, 1 i 2 piętra, a także nowoczesnego oświetlenia LED w korytarzach na parterze, 1 i 2 piętrze.

Niedawno został wybrany wykonawca. Grodzisk zamierzał przeznaczyć na ten cel 640 tys. zł. Obie oferty, które wpłynęły do magistratu mieściły się w tej kwocie – jedna opiewała na 606 tys. zł, a druga na 615 tys. zł. Urząd wybrał tę tańszą opcję.

Wszystkie prace mają być zrealizowane do 23 sierpnia 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi