13 09 2017

Przerwa w dostawie wody

13.09.2017, godz.: 09:12
Przerwa w dostawie wody
Fot. Pixabay

W ramach dalszej konserwacji sieci wodociągowej w grodziskiej gminie Zakład Wodociągów i Kanalizacji ponownie odciął dopływ wody do części mieszkańców miasta. Tym razem wyłączenie obejmuje budynki przy dwóch ulicach na terenie miasta.

Od godz. 8.00 wody w kranach nie mają mieszkańcy ulic Lwowskiej i Zacisze (od numeru 17 do numeru 31). Pracownicy ZWiK przewidują przywrócenie dostaw wody do ww. posesji na godz. 15.00. Za utrudnienia przepraszają.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi