10 01 2019

Przerwa technologiczna, czyli zmiany w kursowaniu pociągów

10.01.2019, godz.: 13:09
Przerwa technologiczna, czyli zmiany w kursowaniu pociągów
fot. Piotr Antos

Koleje Mazowieckie poinformowały o dzisiejszych wieczorno-nocnych zmianach w kursowaniu pociągów. Ma to związek z tzw. przerwą technologiczną w godzinach od 23.55 do 3.50. Zmiany dotyczyć będą także kursów do i z Grodziska.

Zmiany mają związek z pracami na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia, co spowoduje, że wybrane pociągi przez owe cztery godziny będą kursowały po układzie dalekobieżnym – przez Warszawę Centralną (z pominięciem przystanków: Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion. Ta zmiana obejmie między innymi kurs pociągu ze Skierniewic do Warszawy Wschodniej odjeżdżającego z Grodziska o godz. 23.18.

Niektóre pociągi zatrzymają się przy torze nr 3, czyli zmienią  peron na przystankach: Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście. W tym będzie także pociąg z Warszawy do Skierniewic zatrzymujący się w Grodzisku o godzinie 4.15.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi