13 07 2018

Przejście dla pieszych już nie do rowu, a na chodnik

13.07.2018, godz.: 19:26
Przejście dla pieszych już nie do rowu, a na chodnik
Fot. podkowalesna.pl

Właśnie zakończyła się budowa chodnika na ul. Brwinowskiej w Podkowie Leśnej. Dzięki tej inwestycji przejście dla pieszych nie prowadzi już do rowu melioracyjnego.

O tym kuriozalnym przejściu dla pieszych znajdującym się między ulicami Orlą i Sokolą oraz potrzebnym chodniku pisaliśmy kilka miesięcy temu. Zebra prowadziła wtedy prosto do rowu (zdjęcie poniżej).

Fot. arturtusinski-podkowa.pl

W ostatnich dniach zakończyły się prace budowlane i mieszkańcy już mogą korzystać z nowego ciągu pieszego. Mimo iż nie była to jakaś bardzo kosztowna inwestycja, burmistrz Podkowy podkreślał, że jest ona bardzo istotna ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku zrealizował ją za 82 tys. zł.

Chodnik ma szerokość 1,5 metra i został wykonany z kostki brukowej, podobnie jak wybudowane wcześniej chodniki. W ramach inwestycji wybudowano również zjazd do posesji, dreny odwadniające i studnie kanalizacyjne.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi