22 07 2019

Przed pasażerami dalsze utrudnienia w ruchu pociągów

22.07.2019, godz.: 12:38
Przed pasażerami dalsze utrudnienia w ruchu pociągów
fot. Piotr Antos

Kolejarze kontynuują prace na linii podmiejskiej nr 447. Wiązać się to będzie z kolejnymi dużymi utrudnieniami w kursowaniu pociągów. I to już od dziś.

Ma to związek z robotami prowadzonymi na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków w ramach modernizacji linii 447. Ze zmianami pasażerowie zetknęli się już w weekend 29 i 30 czerwca, a druga część modyfikacji rozpoczęła się 6 i ma potrwać do 28 lipca.

A to nie koniec. – Przypominamy, że na linii nr 447 do Grodziska Mazowieckiego wciąż trwają prace modernizacyjne prowadzone przez PKP PLK S.A. Część pociągów Kolei Mazowieckich kursuje z pominięciem niektórych stacji, na odcinku Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki. W związku z pracami rozkład jazdy pociągów zmieni się znacząco od 22 lipca (poniedziałek), a następnie od 29 lipca (poniedziałek) – poinformowały dziś Koleje Mazowieckie.

Nadal też bilety KM wszystkich rodzajów do odpowiednich stacji, strefowe oraz sieciowe ważne będą w pociągach SKM oraz autobusach ZTM i komunikacji zastępczej.

Szczegółowe informacje są dostępne tutaj i tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi