12 06 2018

Przed nami finałowa bitwa. Bogoria walczy o mistrzostwo kraju!

12.06.2018, godz.: 17:28
Przed nami finałowa bitwa. Bogoria walczy o mistrzostwo kraju!

Czas na wielki finał LOTTO Superligi! A w nim tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk zmierzą się z faworyzowaną ekipą Kolping-Frac Jarosław. W finale żmo jednak zdarzyć się wszystko, bowiem o tytule zdecyduje ta jedna konfrontacja.

Mimo że przed meczem finałowym zawodnikom Bogorii daje się mniejsze szanse na wywalczenie tytułu. To na pewno przystąpią do tego pojedynku bardzo mocno zbudowani mentalnie. Wszak zdołali wywalczyć awans w półfinałowym dwumeczu z Dekorglassem Działdowo, mimo wysokiej porażki w pierwszej konfrontacji tych zespołów. W rewanżu i to na wyjeździe grodziscy zawodnicy wygrali wszystkie pojedynki singlowe i zameldowali się w wielkim finale.

Ten zaś odbędzie się już w piątek (15 czerwca) w Gdańsku. Centrum szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby przy ul. Meissnera zorganizuje to spotkanie. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny. Do Gdańska wraz z naszym pingpongistami wybierają się także grodziscy kibice, aby wspierać ich dopiniem na trybunach.

– Ośrodek Andrzeja Grubby to serce polskiego tenisa stołowego. W tym roku chcemy, by właśnie nad morzem zagrały dwa najlepsze zespoły LOTTO Superligi o mistrzostwo Polski. Gdańsk organizował już imprezy o takiej randze więc jestem spokojny o przygotowania – tłumaczy prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi