01 03 2018

Pracownik podejrzany o kradzież kosmetyków za 12 tysięcy złotych

01.03.2018, godz.: 15:24
Pracownik podejrzany o kradzież kosmetyków za 12 tysięcy złotych
fot. KPP Warszawa Zachód

Policjanci zatrzymali 32-letniego Jarosława Sz. pod zarzutem dokonania kradzieży w firmie, w której mężczyzna pracował. Z terenu przedsiębiorstwa w błońskiej gminie skradziono kosmetyki i akcesoria o wartości około 12 tys. zł.

Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży, na miejsce udał się zespół funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego. Tam w rozmowie z pracownikami i właścicielami ustalili okoliczności zdarzenia. Wynikało z nich, że w przestępstwie brał udział jeden z zatrudnionych mężczyzn. Przy szlabanie kryminalni zastali pojazd w którym podejrzany chciał opuścić firmę.

Okazało się, że w aucie schowane były artykuły kosmetyczne o wartości około 12 tys. zł. – Zabezpieczyli między innymi lakiery do paznokci oraz dodatki do nich, pędzle do makijażu, pudry i podkłady kosmetyczne, kremy, fluidy, a także soniczne szczoteczki do zębów. Kosmetyki i akcesoria do manicure policjanci zabezpieczyli również w miejscu zamieszkania Jarosława Sz. – poinformowała Komenda Powiatowa Warszawa Zachód.

32-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu za to pięć lat więzienia.

fot. KPP Warszawa Zachód

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi