22 10 2018

Pożar hali magazynowej w Grodzisku. Osiem zastępów w akcji

22.10.2018, godz.: 15:01
Pożar hali magazynowej w Grodzisku. Osiem zastępów w akcji

Grodziscy strażacy walczą z pożarem dachu hali magazynowej przy ul. Granicznej. W akcji jest aż osiem zastępów, jednak służby zapewniają, iż sytuacja znajduje się pod kontrolą.

Co konkretnie się wydarzyło? – Kilkanaście minut po godz. 14.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że płonie dach jednej z hal magazynowych przy ul. Granicznej w Grodzisku. Okazało się, że zapłonęły styropianowe elementy ocieplenia dachu – mówi nam Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Na szczęście nie było konieczności ewakuacji, ponieważ hala nie była użytkowana – dodaje.

W akcji gaśniczej biorą udział cztery załogi PSP, a także w sumie cztery załogi z okolicznych OSP: Grodziska, Kłudna Starego, Milanówka i Jaktorowa. – Ogień został zdławiony. Teraz rozbieramy elementy konstrukcji, by znaleźć źródło zapłonu – dodaje Tryniszewski.

fot. Czytelnik Damian

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi