08 06 2018

Poranny wypadek w Grodzisku. Potrącenie rowerzystki

08.06.2018, godz.: 10:48
Poranny wypadek w Grodzisku. Potrącenie rowerzystki

Przy skrzyżowaniu ul. Montwiłła i Sienkiewicza w Grodzisku doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. 67-letnia cyklistka z urazem stopy została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godz. 7.00. – Dokładnie o godz. 7.13 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku w pobliżu skrzyżowania ul. Montwiłła i Sienkiewicza. Okazało się doszło do potrącenia 67-letniej rowerzystki przez kierującą audi – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że rowerzystka jechała chodnikiem, zaś audi włączało się do ruchu i wówczas potrąciło cyklistkę. Kobieta z urazem stopy trafiła do szpitala – dodaje rzeczniczka.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi