14 08 2018

Pomóż Idze stanąć na nogi

14.08.2018, godz.: 07:55
Pomóż Idze stanąć na nogi
Fot. Archiwum prywatne

Iga Wolan z Marynina urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Dziewczynka wymaga leczenia i intensywnej rehabilitacji, bowiem tylko to daje jej szansę na samodzielne życie w przyszłości. Jednak koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziców. Dlatego też prosimy o pomoc.

Dziewczynka urodziła się w sierpniu ubiegłego roku z rozszczepem kręgosłupa – bardzo poważną wadą centralnego układu nerwowego. Chorobie Igi towarzyszą niedowłady nóg, deformacje stawów, czy porażenia nerwowe. Pierwszą operację przeszła tuż po narodzinach, ale przed nią jeszcze intensywna rehabilitacja. – Tylko ona daje jej szansę na samodzielność w przyszłości. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają nasze możliwości finansowe. Dlatego też prosimy o wsparcie. Tylko dzięki pomocy osób o wielkich sercach nasza córeczka będzie mieć możliwość stanąć na nogi. Za każdą złotówkę przekazaną na rzecz Igi serdecznie dziękujemy – mówią rodzice dziewczynki.

Pomóc można przekazując darowiznę na odpowiedni numer konta podany poniżej. Redakcja portalu GrodziskNews.pl dołącza się do prośby o pomoc. Pomóżmy Idze stanąć na nogi!

Darowiznę można przekazać na następujące dane:
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Fundacja „Serca dla Maluszka”
ul. Kowalska 89 43-300 Bilesko-Biała
Tytułem: Iga Wolan

Przypominamy też, że 9 września odbędzie się kolejna edycja imprezy „Biegam, bo lubię” w Książenicach, w którym odbędzie się bieg charytatywny właśnie dla Igi. Zachęcamy do udziału. Więcej tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi