20 12 2018

Policjanci zatrzymali wandali

20.12.2018, godz.: 07:55
Policjanci zatrzymali wandali
Fot. Pixabay

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy zatrzymali wandali, którzy uszkodzili wiaty przystankowe na stacji PKP w Jaktorowie.

Kilka tygodni temu w Jaktorowie zostały uszkodzone wiaty przystankowe na stacji PKP. Policjanci prowadzili działania mające na celu ustalenie sprawców. W ostatnich dniach udało się zatrzymać podejrzanych. Jak ustalili funkcjonariusze, miało to zrobić sześciu mężczyzn.

Przemysław D. (18 lat), Paweł P. (22 lata), Bartosz K. (22 lata), Paweł M. (23 lata), Daniel K.(24 lata) i Michał B. (29 lat) usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia o wartości 2 tys. zł. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. – Swoje zachowanie tłumaczyli stanem nietrzeźwości. Teraz za bezprawne zachowanie odpowiedzą przed sądem – informują grodziscy policjanci.

Za uszkodzenie mienia można nawet na pięć lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi