24 10 2018

Pogoń zwycięska w szlagierze z Błonianką [FOTO]

24.10.2018, godz.: 16:34
Pogoń zwycięska w szlagierze z Błonianką [FOTO]
fot. Marcin Wojciechowski

W hicie czwartej ligi piłkarskiej grodziska Pogoń pokonała Błoniankę Błonie 1:0.

Choć takie mecze nie są spotkaniami derbowymi to jednak na takie widowiska kibice obydwu drużyn nie mogą się doczekać. W nich wiadomym jest iż nie zabraknie zaangażowania i walki w każdej sekundzie spotkania. Tak też i było tym razem! Piłkarze zafundowali nam prawdziwe widowisko sportowe z wielkimi emocjami!

W pierwszej połowie zakończonej wynikiem bezbramkowm ton w grze probowała nadawać Pogoń lecz nie udało nam się wykorzystać kilku niezłych okazji. Goście nastawieni byli bardziej na grę z kontrataku. Raz byli blisko zdobycia gola lecz od jego utraty uratowała nas poprzeczka.

Po zmianie stron taki stan rzeczy trwał do 67 minuty w której to wypełniony niemal po brzegi stadion eksplodował z radości. Oczywiście mowa o kibicach Pogoni bo licznie przybyli z Błonia sympatycy Błonianki powodów do radości nie mogli mieć. Otóż we wspomnianej minucie gola zdobył dla nas nie kto inny jak nasz kapitan, Damian Jaroń! Po straconym golu Błonianka nas przycisnęła lecz na szczęście udało nam się do końca dowieźć korzystny wynik. Odnosimy 11 zwycięstwo w sezonie a nasza przewaga nad drugim w tabeli zespołem urosła do 5 punktów!

Czekamy już na kolejne spotkanie. A to rozegramy za tydzień 27 października kiedy to o godzinie 13:30 w Garwolinie zagramy z miejscową Wilgą.

Pogoń Grodzisk – Błonianka Błonie 1:0 (0:0)

Bramka: Damian Jaroń

Widzów: 600

Skład Pogoni: Przyrowski, Jędrzejczyk, Małkowski, Borychowski, Krajewski, Baranowski, Enow, Kołaczek ( ’88 Pietraszek ), Łabęda, Jaroń, Szymański ( ’90 Strzałkowski )

fot. Marcin Wojciechowski

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata