21

07 2016

Pogoń gromi w sparingu

Pogoń gromi w sparingu - Grodzisk News

Piłkarze grodziskiej Pogoni pewnie wygrali towarzyskie spotkanie z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Podopieczni Krzysztofa Chrobaka wbili rywalom cztery gole. Zwycięstwo zostało jednak okupione kontuzją kapitana naszej drużyny.

W środę w Ożarowie Pogoń na tle gospodarzy prezentowała się naprawdę dobrze. Grodziszczanie przeprowadzili kilka ładnych akcji. Wynik otworzył w 30. minucie Damian Jaroń. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, Pogoń grała konsekwentnie, starała się podwyższyć prowadzenie. Udało się to już 10 minut po przerwie ? akcję skutecznie wykończył Michał Strzałkowski. Gospodarze nie potrafili się przeciwstawić Pogoni, która naciskała. Trzecią bramkę zespół z Grodziska zdobył w 80. minucie, kiedy drogę do bramki znalazł Jakub Szczęsny. Pięć minut później wynik na 4:0 ustalił jeden z testowanych zawodników.

Niestety są też negatywne informacje dotyczące tego spotkania. Kontuzji barku nabawił się Jakub Kołaczek. Obecnie nie wiadomo jak poważny jest to uraz.

Warto podkreślić, że w Pogoni zagrał Kameruńczyk George Enow, który w przeszłości reprezentował barwy grodziskiego klubu.

Kolejne spotkanie sparingowe Pogoń zagra w sobotę o godz. 11.00 z Huraganem Wołomin. Mecz zostanie rozegrany w Tłuszczu.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:4 (0:1)
Bramki: Jaroń 30', Strzałkowski 55', Szczęsny 80', zawodnik testowany 85'
W Pogoni zagrało aż 10 testowanych zawodników. Oprócz nich na boisku pojawili się Jadacki, Żołtowski, Kołaczek, Jaroń, Wilanowski, Kosiorek, Nowak, Rybak, Szczęsny, Strzałkowski, Enow

Ciekawe co Chrobak zrobi z tą drużyną? Gość z ekstraklasy przychodzi do IV ligowej Pogoni. Coś tu śmierdzi.