22 02 2018

„Miasto kobiet” po raz kolejny w Grodzisku!

22.02.2018, godz.: 19:24
„Miasto kobiet” po raz kolejny w Grodzisku!
fot. fot. Wikipedia/CC BY-SA 2.5

Znamy szczegóły siódmej już odsłony „Miasta kobiet”. Imprezę w Grodzisku uświetnią swoją obecnością aktorka Grażyna Wolszczak oraz niezwykle utalentowany wokalista i muzyk Jakub Jurzyk.

„Miasto kobiet” to coroczne grodziskie wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet. Organizująca imprezę miejska biblioteka publiczna rokrocznie zaprasza doskonale znane opinii publicznej osoby. W gronie tym byli m.in. Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, pogodynka TVN-u Omenaa Mensah czy śpiewak Marek Torzewski.

– W tym roku organizatorzy zaprosili dwoje kolejnych artystów. W tym dniu będziemy też mogli wziąć udział w koncercie Jakuba Jurzyka, który wystąpi ze swoim zespołem. Na „Miasto kobiet” zaprosiliśmy w tym roku także Grażynę Wolszczak. Jesteśmy pewni, że nasze Gwiazdy i metamorfozy dostarczą Paniom mnóstwo niezapomnianych emocji! – zapowiadają.

O szczegółach Metamorfoz napiszemy w osobnym artykule już jutro. Tymczasem dziś powiedzmy, że „Miasto kobiet” zaplanowano na 3 marca (sobota) o godz. 16.00 w centrum kultury. Jako się rzekło do Grodziska zawita Grażyna Wolszczak. Polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Mieszka w Warszawie, gdzie gra w Teatrze Komedia i na Scenie Prezentacje. Współautorka książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. Ma na swoim koncie wiele ról zarówno na deskach teatrów w całej Polsce, jak i w filmach.

Widzowie srebrnego ekranu zapamiętali Grażynę Wolszczak m.in. z głównej roli w popularnej komedii „Ja wam pokażę!”, będące adaptacją powieści Katarzyny Grocholi.

Drugim z zaproszonych gości będzie Jakub Jurzyk, który wystąpi wraz z zespołem niejako u siebie w domu gdyż z Grodziska pochodzi. Jest obdarzony znakomitym wokalem co można usłyszeć w nagraniach Studia Accantus, które Kuba współtworzy wraz z przyjaciółmi. O jakości interpretacji muzycznych jakie tworzą, świadczy liczba subskrybentów oraz liczba wyświetleń na YouTubie.

Zresztą oceńcie sami.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi