20 03 2019

Piłkarska strefa kibica w Mediatece. Przyjdź na mecz

20.03.2019, godz.: 11:39
Piłkarska strefa kibica w Mediatece. Przyjdź na mecz
Fot. Mat. prasowe

W czwartek piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie grę w eliminacjach EURO 2020. Pierwszym przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Jerzego Brzęczka będzie Austria. Z tej okazji grodziska Mediateka organizuje małą strefę kibica i zaprasza do wspólnego oglądania.

Polska w Grupie G mierzyć się będzie nie tylko z Austrią, lecz także z reprezentacjami Łotwy, Izraela, Słowenii i Macedonii. Do turnieju głównego awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z dziesięciu grup eliminacyjnych. Daje to 20 ekip, w EURO zagrają jednak 24 ekipy. Pozostałe cztery reprezentacje zostaną wyznaczone na podstawie wyników w fazie play-off, do której było można zakwalifikować się poprzez rozgrywki Ligi Narodów 2018.

Z punktu widzenia polskiego kibica awans z takiej grupy jest „oczywistym obowiązkiem”. Rywale zadania z pewnością jednak nie ułatwią. Tym bardziej na początek nasi piłkarze zmierzą się z prawdopodobnie najtrudniejszym rywalem i to na wyjeździe. Emocji z pewnością nie zabraknie. Dlatego Mediateka zaprasza do wspólnego kibicowania.

– Jesteście chętni na obejrzenie wspólnego meczu na dużym ekranie? Zapraszamy do przygotowanej specjalnie na ten dzień Strefy Kibica podczas meczu Polska – Austria 21 marca o godzinie 20:45! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Wstęp wolny.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata