06 05 2015

Piknik Ekologiczny w Książenicach

06.05.2015, godz.: 20:26
Piknik Ekologiczny w Książenicach
fot. Fundacja Miasto-Ogród Książenice

W najbliższą sobotę odbędzie się piąta edycja Pikniku Ekologicznego w Książenicach. Hasło tegorocznej imprezy to „Z energią zmieńmy źródła”.

Piknik Ekologiczny to coroczna impreza organizowana w maju w Książenicach z okazji Dnia Ziemi, czyli największego ekologicznego święta, obchodzonego w ponad 192 krajach. Na imprezie spotykają się wystawcy z całej Polski, którzy oferują tylko ekologiczne produkty. Co roku, podczas imprezy, można również wymienić makulaturę, baterie i elektroodpady na rośliny, czy też świeże zioła. Nie brakuje też występów artystycznych.

Podczas tegorocznego Pikniku Ekologicznego atrakcji również nie zabraknie. Swoje stanowiska zaprezentuje ponad pięćdziesięciu wystawców. Będzie można zakupić żywność ekologiczną, ręcznie wykonywaną biżuterię i ubrania, sadzonki roślin. Nie zabraknie występów przedszkolaków, pokazów zumby, spektakli teatralnych dla dzieci, czy koncertów.

PROGRAM PIKNIKU:
10.00 – otwarcie Pikniku, zapowiedź piknikowych atrakcji
11.00 – występ przedszkolaków z Wielkiego Małego Świata
11.20 – pokaz zumby – M. Tokaj
11.40 – finał konkursu „Piknikowe łasuchy”
12.00 – prezentacja ogarów polskich
13.00 – spektakl teatralny dla dzieci pt. „Magiczny miód” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka
14.20 – W. Radzikowska i P. Osóbka, duet „The Voices”
14.40 – finały konkursów „Ze starego, coś nowego” i „Piękne z natury”
15.00 – pokaz taekwon-do – D. Młynarski
15.20 – koncert szant

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi