10 02 2019

Pierwszy turniej „Wykopmy Raka” za nami

10.02.2019, godz.: 15:01
Pierwszy turniej „Wykopmy Raka” za nami

Chłopcy z Bielan wygrali turniej „Wykopmy Raka”, który odbył się wczoraj w hali przy ul. Westfala. W finale pokonali ekipę TG Sokół.

Wykopmy Raka to charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji. składa się z 3 turniejów w 3 różnych lokalizacjach: 9 lutego rozgrywki odbyły się w Grodzisku Mazowieckim, a tydzień i dwa tygodnie później odpowiednio na na Bemowie i na Białołęce.

Atmosfera na turnieju była kapitalna, sportowego ducha również nie zabrakło, zawodnicy walczyli na całego. Były zarówno zdecydowane zwycięstwa, jak i walka do ostatnich sekund o dobry rezultat, mieliśmy piękne bramki i dramaturgię. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Chłopców z Bielan, którzy w finale pokonali TG Sokół 5:2. Trzecie miejsce zajęli Kumple.

Jednak turniej miał jeden cel – pomagać. Ostatecznie dla fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie zebrano 3250 zł. Zachęcamy do udziału w kolejnych turniejach.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi