04 08 2017

Pan Fogg zagra do tańca w Podkowie

04.08.2017, godz.: 17:11
Pan Fogg zagra do tańca w Podkowie
Fot. ckiopodkowa.pl

Już jutro w Podkowie Leśnej zagra dla mieszkańców miasta ogrodu Pan Fogg (Michał Fogg, prawnuk wielkiego Mieczysława Fogga). Podkowian czeka naprawdę taneczna sobota.

Pan Fogg jest DJ-em (piewca muzyki retro, regggae i dancehall) i właścicielem reaktywowanej wytwórni płytowej Fogg Record. Michał to prawnuk wielkiego bohatera muzycznego Mieczysława Fogga. Wystąpił niedawno w Podkowie podczas Festiwalu Otwarte Ogrody, a jego występ tak spodobał się podkowianom, że jego powrót do miasta ogrodu był kwestią czasu.

I stało się. Jutro znów będzie można potańczyć przy rytmach podawanych przez Pan Fogga. O godz. 19.00 na tarasie przed Pałacykiem Kasyno (ul. Lilpopa 18) rozpocznie się trzygodzinna impreza taneczna „Pan Fogg gra do tańca”. Wstęp jest wolny więc każdy może przyjść i potańczyć, zwłaszcza, że repertuar będzie bardzo zróżnicowany.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi