27 11 2018

Ostatnie dni, by złożyć wniosek na „Dobry start”. Zgłoś się po kasę

27.11.2018, godz.: 17:10
Ostatnie dni, by złożyć wniosek na „Dobry start”. Zgłoś się po kasę
fot. Pixabay

Tylko do końca listopada rodzice i opiekunowie mogą składać wnioski w rządowym programie „Dobry start”. Termin jest nieprzekraczalny więc należy się spieszyć.

300 złotych na wyprawkę może być przeznaczone na zakup zakup książek i przyborów szkolnych, ale równie dobrze rodzice mogą zadecydować o spożytkowaniu ich na inny dowolny cel. Świadczenie przysługuje do ukończenia 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole otrzymają wsparcie do ukończenia przez nie 24. roku życia.

Wnioski można składać elektronicznie za pośrednictwem swojej bankowości elektronicznej lub TUTAJ, a także stacjonarnie w gminnych ośrodkach pomocy społecznej lub centrach pomocy rodzinie. Po kliknięciu w link powyżej uzyskacie wszelkie informacje.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi