18 12 2017

Ostatnie dni, by zagłosować

18.12.2017, godz.: 07:40
Ostatnie dni, by zagłosować
Fot. GrodziskNews.pl

Do 21 grudnia potrwa głosowanie na projekty, które zostaną zrealizowane w ramach przyszłorocznego budżetu partycypacyjnego. Do rozdysponowania jest 300 tys. zł.

Przypomnijmy, że mieszkańcy mogą zagłosować na którąś z poniższych propozycji.
1)    Bezpieczny ratownik 2018 – zakup umundurowania i sprzętu ratowniczego, modernizacja ogrodzenia ochotniczej straży pożarnej (koszt około 150 tys. zł).
2) Wydłużenie czasu dostępności ścianki wspinaczkowej w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej (koszt ok. 20 tys. zł.).
3) Budowa systemu monitoringu zapylenia powietrza w mieście (koszt ok. 25 tys. zł.).
4) Ciemnia fotograficzna (ok. 22 tys. zł).
5) Informacyjna ściana LED w centrum Milanówka (koszt ok. 150 tys. zł).
6) Muzyczna sala prób (koszt ok. 45 tys. zł).
7) Budka nietelefoniczna, której znajduje się aparat telefoniczny informujący np. aktualnych wydarzeniach kulturalnych (koszt ok. 18 tys. zł).
8) Modernizacja placu zabaw przy boisku orlik (ok. 150 tys. zł).
9) Grawerowane adresatki dla psów (10 tys. zł).

Głosować można zarówno online tutaj, jak i na papierowej ankiecie, którą po wypełnieniu można dostarczyć do milanowskiego urzędu lub do siedziby straży miejskiej. Formularz ankiety można pobrać tutaj.

Głosować może każdy mieszkaniec Milanówka, który ukończył 16 lat. Głos można oddać tylko raz na jeden projekt – oddanie kolejnego głosu przez tę samą osobę powoduje unieważnienie wszystkich jej głosów. Głosowanie potrwa do 21 grudnia 2017, czyli to już ostatni dzwonek, aby pomóc w wyborze odpowiedniej dla siebie inwestycji. Projekty wybrane przez mieszkańców do realizacji powinniśmy poznać 12 stycznia 2018 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi