22 11 2018

„Onko-music” w grodziskiej Mediatece

22.11.2018, godz.: 13:21
„Onko-music” w grodziskiej Mediatece
fot. GrodziskNews

Grodziska Mediateka przeprowadzi wyjątkowe warsztaty nazwane Onko-Music. To inicjatywa skierowana do osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Tematem tego spotkania będzie – pozytywne przewartościowanie sytuacji życiowych w aspekcie przezwyciężania chorób nowotworowych z użyciem muzykoterapii.

To kolejna, już trzecia odsłona tego wydarzenia. – Zapraszamy osoby zmagające się z chorobą nowotworową, będące w trakcie chemio- i radioterapii lub po przebytym leczeniu onkologicznym do Grodziskiej Mediateki w najbliższy piątek o godzinie 17:00, na zajęcia o charakterze warsztatowym. Celem warsztatów jest wzajemne wsparcie, pokonywanie stresu oraz budowanie postawy „Ducha Walki” przy muzyce tworzonej na żywo mówią organizatorzy.

„Onko-music” odbędzie się 23 listopada o godz. 17.00 w Mediatece. Wstęp wolny.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.