08 01 2017

Okradał ciotkę, zrabował ponad 16 tys. zł

08.01.2017, godz.: 19:19
Okradał ciotkę, zrabował ponad 16 tys. zł
fot. GrodziskNews

Kilka dni temu w ręce policjantów wpadł 52-letni Marek J. Okazuje się, że mężczyzna przez kilka miesięcy systematycznie okradał własną ciotkę. Łącznie jego łupem padło około 16,5 tys. zł. 52-latek przyznał się do winy.

Wydarzenia, o których mowa, rozegrały się w Błoniu sąsiadującym z naszym powiatem. Funkcjonariusze odebrali zgłoszenie od poszkodowanej kobiety. Z jej relacji wynikało, że przez kilka miesięcy utraciła łącznie około 16,5 tys. złotych, które przechowywała w domu. Pieniądze „znikały”, gdy kobiety nie było w domu.

Okoliczności wskazywały na to, że za kradzieżami może stać któryś z członków rodziny pokrzywdzonej. W toku dalszych działań podejrzenie padło na Marka J., który od rozpoczęcia dochodzenia wyraźnie unikał kontaktu z rodziną i znajomymi. Sprawą zajęli się również kryminalni z komendy w Starych Babicach, którzy ustalili miejsce pobytu 52-latka i zatrzymali mężczyznę.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił postawić mu zarzut włamania i kradzieży. Mężczyzna wyjaśnił, że gdy jego ciotka przebywała poza domem, on dokonywał kradzieży. 52-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobriwi

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi