08 06 2018

Odpowiedzą za kradzież z włamaniem

08.06.2018, godz.: 09:35
Odpowiedzą za kradzież z włamaniem
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy podejrzanych o dokonanie wspólnego włamania i kradzieży części ciągnika rolniczego oraz 50 litrów paliwa ze stodoły sąsiada. Teraz mężczyznom grozi nawet 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego grodziskiej komendy prowadzili działania mające na celu ustalenie sprawców kradzieży z włamaniem. Wkrótce wytypowali 35-letniego Michała B. jako osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

Mężczyzna szybko przyznał się do włamania do pomieszczenia gospodarczego sąsiada, rozebrania ciągnika na części i kradzieży paliwa z baku pojazdu. – W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna miał wspólnika. Natychmiast zatrzymali także drugiego podejrzanego – poinformowała grodziska komenda.

Tym drugim okazał się 34-letni Jacek S. Obaj usłyszeli zarzut wspólnego dokonania kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Grodzisk

1

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Wyborcy elektoratu PiS…. sasiada okrasc haha to trzeba miec tupet… ale co sie dziwic 2.5 roku temu 500+ mialo wartosc 500zl dzis ma mac 300 doliczajac ceby paliwa plus nowy podatek to zostaje 250 a przyzwyczajenie do przeliczania 500+ na ilosc butelek 0.5l spadlo o polowe a czlowiek nie wielblad pic musi… pic kiedys a pic dzic polowe tego … trzeba sobie radzic… glosujcie na pis… !!! Bedziecie mieli zamiast ziem uprawnych terminal zamiast dzialek i spokoju linnie kolejowe zamiats grila i radia bogoria starujace i ladujace samoloty…. a zeby to zasilic potrzebna bedzie linnia 400kv 😉 obeszli nas.. was bez masla nie chcielismy jednego dostaniemy pierwsze ….. i drugie w gratisie ;( glupim ten co uwiezyl ze jak pis da „500” to o 1000 sie nie upomni… glosujcie na pis tyle wam daje .

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi