13 09 2018

Odpowiedzą za kradzież w Grodzisku

13.09.2018, godz.: 13:25
Odpowiedzą za kradzież w Grodzisku
fot. GrodziskNews

Policjanci z Grodziska zatrzymali 25-letniego Rafała J. i 22-letniegoKamil B. Mężczyźni są podejrzani o kradzież roweru sprzed jednego z bloków w mieście. Teraz grozi im nawet pięć lat więzienia.

Gdy policjanci otrzymali zgłoszenie kradzieży roweru na jednym z grodziskich osiedli, rozpoczęli działania mające na celu wykrycie sprawców i odzyskanie jednośladu. Wkrótce te czynności doprowadziły do wytypowania mężczyzn podejrzanych o przestępstwo.

Kryminalni pojechali do mieszkań Rafała J. i Kamila B., którzy nie przyznawali się do przestępstwa. Podejrzani zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Podczas czynności z zatrzymanymi policjanci ustalili miejsce ukrycia skradzionego jednośladu, którego wartość została wyceniona na ponad tysiąc złotych. Pojazd został szybko odzyskany i wkrótce wróci do właściciela.

Mężczyznom postawiono natomiast zarzut kradzieży. Grozi za to pięć pozbawienia wolności.

1

Dodaj Komentarz

  • gosc

    Wiem, że większych sukcesów grodziska policja nie ma, ale może czasami warto 2 razy przemyslec takie komunikaty, zanim narazi się na śmieszność. Szkoda, że ktoś doniósł, przyniósł bezsporne dowody i zmusił do interwencji i tym samym pracy w tej sprawie… Większość da się umorzyć i posiedzieć przy biurku przez kilka tygodni bezczynnie.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi