20 08 2019

Odpowie za kradzieże perfum

20.08.2019, godz.: 09:49
Odpowie za kradzieże perfum
fot. KPP Grodzisk


W ręce grodziskich policjantów wpadł 64-letni mężczyzna po kradzieży perfum w jednym z milanowskich sklepów. Szybko okazało się, że jest sprawcą podobnych czynów także w innych lokalach.

Policjanci z Milanówka zostali wezwani do jednej z placówek handlowych, gdzie miało dojść do kradzieży. Na miejscu personel sklepu wskazał im klienta, który chciał wyjść z towarem bez zapłaty. Funkcjonariusze natychmiast sprawdzili zawartość torby, którą mężczyzna miał przy sobie. Znaleźli w niej perfumy i kosmetyki zabrane ze sklepowych półek. Podczas rozmowy z pracownikami ustalili, że ta sama osoba wcześniej także mogła dokonywać kradzieży w tym sklepie i innych w okolicy – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Dalsze czynności kryminalnych pozwoliły ustalić, że w ostatnim czasie takie same produkty zginęły także w dwóch innych sklepach w Grodzisku. Po sprawdzeniu monitoringów funkcjonariusze potwierdzili, że sprawcą kradzieży był ten sam klient.

64-latek został zatrzymany, postawiono mu zarzut kradzieży, za który grozi pięc lat pozbawienia wolności.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata