18 06 2019

Oddaj głos i pomóż wygrać „Podwórko Nivea”. Zostały ostatnie dni

18.06.2019, godz.: 13:07
Oddaj głos i pomóż wygrać „Podwórko Nivea”. Zostały ostatnie dni
fot. Mat. organizatora

Już tylko do 20 czerwca potrwa głosowanie w ramach akcji „Podwórko talentów Nivea”. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do klikania, bowiem o kompletnie wyposażony plac zabaw walczą miejscowości z naszego regionu. Każdy głos może zaważyć na sukcesie!

Do wygrania są tzw. Podwórka talentów Nivea, czyli jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i  zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. W  3 strefach każde z  dzieci może indywidualnie rozwijać swoje talenty, a  także spędzać czas z  rówieśnikami i  rodziną. To idealny sposób na łączenie nauki i  ćwiczeń z  zabawą.

Sportowa część Podwórka Nivea pielęgnuje wspólny czas oraz dba o  kondycję i  właściwy rozwój dziecka. Naukowa strefa zaciekawi dzieci i  rodziców. Rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Wreszcie strefa artystyczna zbliża do siebie różne pokolenia. Wzmagając kreatywność i  pomysłowość, bawi i  uczy.

Można przekonać się o tym, odbywając wirtualny spacer po Podwórku – TUTAJ.

O organizację takiego miejsca w naszym regionie starają się Kozerki i Adamowizna w grodziskiej gminie oraz Cegłów w gminie Baranów. Gra toczy się o 20 podwórek, dlatego liczy się każdy głos. Obecnie w rankingu miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców Cegłów znajduje się na 28. lokacie, świetlica w Kozerkach jest 48, zaś w Adamowiźnie – 178. Przed nami jednak jeszcze prawie dwa miesiące głosowania.

Głosy można oddawać TUTAJ.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi