21 02 2018

Od dziś zmiany w organizacji ruchu

21.02.2018, godz.: 09:15
Od dziś zmiany w organizacji ruchu
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś wchodzą w życie zmiany w organizacji ruchu w związku z modernizacją trasy katowickiej. Drogowcy zamykają jeden z wyjazdów na DK8 w gminie Żabia Wola.

Prace przy rozbudowie drogi krajowej nr 8 do wymogów trasy ekspresowej na odcinku między Radziejowicami a Przeszkodą trwają już rok. Kierowcy od dłuższego czasu zmagają się z utrudnieniami na tym odcinku, są liczne zwężenia oraz zmiany w organizacji ruchu.

Dziś wykonawca prac na terenie gminy Żabia Wola wprowadza kolejne zmiany. Istniejący wyjazd z miejscowości Grzymek zostaje przekierowany drogami lokalnymi na węzeł Radziejowice. Wykonawca prac firma STRABAG podaje, że taka organizacja ruchu będzie funkcjonowała około 18 miesięcy.

Dodaj Komentarz

  • polandia

    Jakość i terminy prowadzonych prac to parodia. W innych państwach krócej robi się autostrady przez góry.Specjaliści – rozbabrać na odcinku x-km bez ładu i składu.

  • do Polandia

    Sam byś lepiej zrobił myślisz? Tylko krytykować i krytykować, a jeździć to byś chciał od razu …

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi