19 08 2018

Nowoczesne mieszkania w Milanówku pod Warszawą, na osiedlu EcoMilan.

19.08.2018, godz.: 07:11
Nowoczesne mieszkania w Milanówku pod Warszawą, na osiedlu EcoMilan.

Osiedle EcoMilan w Milanówku oferuje wysokiej klasy mieszkania sprzedawane z własnym ogródkiem lub przestronnym tarasem, loggią o powierzchni nawet do 45m2. W ramach kompleksu powstaje aż 188 lokali o zróżnicowanych metrażach. EcoMilan to pierwsza tego typu nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w gminie.

          Kompleks EcoMilan, znajduje się  w Milanówku, zaledwie 30 min drogi od Warszawy. W ramach osiedla powstaną cztery budynki mieszczące 188 lokali klasy premium o rozkładzie pomieszczeń od 2 do 4 pokoi. W sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni od 42 do prawie 86m2. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie, osiedle sprosta oczekiwaniom zarówno rodzin z dziećmi, singli, młodych par jak i osób starszych. Dla wygody zmotoryzowanych w jednym z budynków powstanie hala garażowa z miejscami parkingowymi. Na terenie inwestycji udostępnione zostaną także stanowiska postojowe naziemne.

          Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, a na wyższych kondygnacjach znajdą się z kolei tarasy oraz loggie o powierzchni nawet do 45m2, co pozwoli w pełni korzystać z atutów spokojnej i malowniczej lokalizacji. Kompleks zawdzięcza unikalny charakter zabudowy projektowi architektonicznemu, który zakłada surowość form i wykorzystanie dużej ilości przeszkleń. Te elementy nadają inwestycji minimalistycznego szyku i wpisują się w kanon współczesnej elegancji. Odpowiednie gospodarowanie przestrzenią, duże odległości pomiędzy budynkami oraz niewielka liczba mieszkań w każdym z nich przekładają się  natomiast na kameralność inwestycji. Dla zapewnienia maksymalnego poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w szlaban sterowany pilotem. Na terenie całego osiedla zostaną wdrożone ekologiczne rozwiązania technologiczne.

          EcoMilan to inwestycja realizowana w otoczeniu terenów zielonych a jednocześnie w dogodnej lokalizacji, w pobliżu dworca PKP oraz autostrady A2. W bliskim sąsiedztwie znajdują się punkty handlowo–usługowe, szkoła, przedszkole oraz obiekty sportowe.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi