05 10 2017

Nowe wiaty przystankowe w Milanówku [FOTO]

05.10.2017, godz.: 18:58
Nowe wiaty przystankowe w Milanówku [FOTO]
Fot. milanowek.pl

Choć temat komunikacji autobusowej w Milanówku nie przestaje być drażliwy i nadal nie znaleziono odpowiedzi na sporo pytań, to niejako „na osłodę” dla mieszkańców ustawiono nowe wiaty przystankowe.

Wczoraj burmistrz Wiesława Kwiatkowska poinformowała, że w połowie Milanówek otrzyma zaktualizowany   rozkład jazdy zarówno autobusowej komunikacji zastępczej, jak i pociągów z Grodziska.  Wówczas dopasuje do tej korekty także rozkłady jazdy miejskich autobusów, by komunikacja była stosunkowo szybka i komfortowa.

Tymczasem na trzech przystankach miasto postawiło nowe wiaty, przystankowe pojawiły się konkretnie przy ulicach: Piłsudskiego, Dębowej oraz Mickiewicza. A prezentują się tak, jak widać na zdjęciach.

Fot. milanowek.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi