12 09 2018

Nietrzeźwy traktorzysta oświetlał sobie drogę telefonem

12.09.2018, godz.: 09:43
Nietrzeźwy traktorzysta oświetlał sobie drogę telefonem
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska zatrzymali 21-latka, który po pijanemu prowadził ciągnik rolniczy. Dodatkowo pojazd nie miał świateł, a kierujący drogę próbował sobie oświetlić latarką z telefonu komórkowego.

Około godz. 21.00 na policję wpłynęło zgłoszenie o ciągniku rolniczym poruszającym się bez świateł w Opypach. Na miejsce wysłano patrol, który szybko odnalazł wspomniany pojazd. Policjanci zauważyli jak traktorzysta oświetlał sobie drogę telefonem. Zatrzymali więc go do kontroli.

Badanie alkomatem wykazało, że Kamil P. jest nietrzeźwy, miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania ciągnika rolniczego. Pojazd został zabezpieczony a 21-latek trafił do celi. Nazajutrz na policję zgłosił się właściciel ciągnika, który nie mógł znaleźć swojego pojazdu.

Kamil P. usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz zaboru ciągnika.

Dodaj Komentarz

  • Paweł Cabanek

    Ciekawę jak go ukradł? Czy miał system KEYLESS ? 😛

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi