12 02 2019

Naprawiają ograniczniki na Bałtyckiej, czasowe utrudnienia

12.02.2019, godz.: 09:25
Naprawiają ograniczniki na Bałtyckiej, czasowe utrudnienia

Do regularnie niszczonych ograniczników wysokości w tunelu na Bałtyckiej zdążyliśmy chyba przywyknąć. Wiąże się to jednak z koniecznością napraw i czasowymi utrudnieniami w ruchu. Tak jest właśnie dziś.

Ekipy techniczne z grodziskiego magistratu zajęły właśnie część jezdni na Bałtyckiej, bowiem wymieniają metalowe, zwisające belki, które mają przypominać kierowcom o ograniczeniu wysokości do 2,5 metra.

Wielu „śmiałków” w nazbyt wysokich pojazdach lekceważy to ograniczenie i zatrzymuje się na belkach, te ulegają zerwaniu lub wygięciu, więc trzeba je naprawiać. Drogowcy zapewniają, że nie potrwa to dłużej aniżeli to konieczne.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

1

Dodaj Komentarz

  • Bohdan Knor

    ….z mojego doświadczenia zaobserwowałem,iż za każdym kolejnym montażem ograniczniki są montowane coraz NIŻEJ.jest to robione CELOWO lub NIEŚWIADOMIE.Pokonuje ta tasę kilka razy w miesiącu,po ostatnim montażu kolejny raz ograniczniki zostały obniżone.Teraz jadąc zahaczam o ogranicznik anteną radia SB.Kilka miesięcy wcześniej nie miałem z tym problemu.Nie podejrzewam aby w ciągu tych miesięcy UROSŁA anetna w moim samochodzie.Zjawisko DZIWNE i NIEBEZPIECZNE.!!!

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi