13 02 2018

Namierzyli nielegalne automaty do gier w Milanówku

13.02.2018, godz.: 19:33
Namierzyli nielegalne automaty do gier w Milanówku
fot. milanowek.pl

Milanowska straż miejska namierzyła lokale w mieście w których nielegalnie znajdowały się automaty do gier hazardowy. Strażnicy poinformowali o swoich ustaleniach Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy, który potwierdził nielegalny proceder.

Milanowska SM nie podała, dokładnej lokalizacji punktów z nielegalnymi automatami. Twierdzi jednak, że działania strażników były „operacjami zakrojonymi na szeroką skalę”. Skutkowały one kontrolami Działu Realizacji Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Inspektorzy potwierdzili, że łącznie 12 automatów do gier hazardowych udostępniono nielegalnie. Wszczęli postępowania karno-skarbowe z artykułu 107 paragraf 1 KKS. A brzmi on:” Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia urządza lub prowadzi gry hazardowe, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie”,

1

Dodaj Komentarz

  • adamos

    No no no….. milanowscy straznicy namierzyli lokal w ktorym byly automaty to byla akcja na szeroka skale hahahaah wystarczylo spytac 1 lepszego lepka gdzia sa automaty i pozamiatane…. no ale przecież Milanowek to metropolia takie sledztwo musi trwac i wymaga specjalnego zadysponowania sztabu ludzi..

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi