23 08 2019

Na finiszu wakacji grodziski seans „pod chmurką”

23.08.2019, godz.: 17:17
Na finiszu wakacji grodziski seans „pod chmurką”
fot. Aleksandra Grochowska/Filmweb

Kinowy akcent na zakończenie wakacji? Ależ oczywiście! 31 sierpnia odbędzie się ostatni tego lata seans „pod chmurką” w Parku Skarbków. W Kinie na leżakach obejrzymy polską komedię „Narzeczony na niby”.

Grodziskie Kino na leżakach przygotowało przygotowało na te wakacje cztery filmy. Były to kolejno: „Cudowny chłopak” – 15 czerwca; „Alibi.com” – 20 lipca; oscarowy „Green Book” – 10 sierpnia; a teraz 31 sierpnia przyjdzie czas na polską produkcję.

Narzeczony na niby”, reż. Bartosz Prokopowicz – 31 sierpnia, godz. 21.00.
Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.
Występują: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Sonia, Bohosiewicz, Tomasz Karolak.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata