23 06 2018

Na co do kina?

23.06.2018, godz.: 08:48
Na co do kina?

„Zimna wojna” i „Uprowadzona księżniczka” to filmy, które najczęściej będą wyświetlane w najbliższych dniach w kinie grodziskiego Centrum Kultury.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA – CZWARTEK)
„Zimna wojna” (sobota, niedziela, wtorek)
Dramat w reżyserii Pawła Pawlikowskiego opowiada historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50.
Występują: Tomasz Kot, Joanna Kulig, Borys Szyc

„Uprowadzona księżniczka”
Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale.

„Ocean’s 8”
Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni… Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu.
Występują: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway

KINO DLA SENIORA (ŚRODA)
„Maria Skłodowska-Curie”
Film biograficzny o wybitnej Polce. To nie tylko opowieść o niesamowitym życiu naukowca, ale też portret niezwykłej kobiety, która dzięki swojej inteligencji i wiedzy oraz nieprzeciętnym umiejętnościom zdołała przekonać do siebie świat nauki.
Występują: Karolina Gruszka, Arieh Worthalter, Charles Berling

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„W cieniu drzewa”
Przedmieścia Reykjaviku, świeże powietrze, cisza, spokój i idealnie przycięte, zielone trawniki. Sielankowa atmosfera nie może trwać jednak wiecznie: na jednym z osiedli wybucha sąsiedzki konflikt! Kością niezgody jest należące do Baldvina i Ingi stare, wielkie drzewo, które rzuca cień na ogród Eybjorg i Konrada.
Występują: Steinþór Hróar Steinþórsson, Edda Björgvinsdóttir, Sigurður Sigurjónsson

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi