07 10 2017

Na co do kina?

07.10.2017, godz.: 08:42
Na co do kina?
Fot. Filmweb

Kino w grodziskim Centrum Kultury ma dla widzów trzy propozycje na najbliższe dni. Są to kolejny film Patryka Vegi, film animowany oraz familijny. W poniedziałek kino będzie nieczynne.

PROJEKCJE CODZIENNE (PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK)
„Botoks”
Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

„My Little Pony” (sobota – środa)
Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z królestwa Equestrii. Stado dzielnych kucyków zamierza ją odzyskać i wyrusza w pełną podróż. Podczas wyprawy kucyki poznają nowych przyjaciół, przeżyją wiele emocjonujących przygód oraz udowodnią, że przyjaźń to bardzo ważna rzecz.

„Tarapaty” (wtorek)
12-letnia Julia chodzi do szkoły z internatem i nie miała jeszcze prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje i dziewczynka zamiast do rodziców mieszkających w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek. Pewnego dnia dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu. Jednak nie tylko oni chcą rozwiązać tę zagadkę. Julka żeby wyjść cało z opresji musi zaufać i odważyć się na przyjaźń.
Występują: Hanna Hryniewicka, Jakub Janota-Bzowski, Piotr Głowacki

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi