18 09 2018

Muzyka hollywoodzkich filmów w Grodzisku

18.09.2018, godz.: 17:15
Muzyka hollywoodzkich filmów w Grodzisku
Fot. centrumkultury.eu

Szykuje się wyjątkowy koncert w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury. Pod koniec października będzie można na żywo posłuchać muzyki filmowej w wykonaniu Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej.

Artyści z Filharmonii Lwowskiej już niejednokrotnie występowali w Grodzisku. Występowali m.in. w ramach koncertu muzyki Johanna Straussa, czy oper „Dziadek do Orzechów” i „Jezioro Łabędzie”. Teraz czas na kolejny występ artystów ze Lwowa.

Tym razem będzie to koncert muzyki filmowej, podczas którego usłyszymy utwory z takich filmów jak „Superman”, „Gwiezdne Wojny”, „Gladiator”, „Lista Schindlera”, „Piraci z Karaibów”, „Titanic”, czy „Ojciec Chrzestny”.

W Grodzisku Orkiestrą będzie dyrygował Volodymir Syvohip, a zaśpiewają Mariana Laba (sopran), Lena Korneeva (sopran).

Koncert odbędzie się 29 października o godz. 19.00. Bilety w cenie 90 zł można rezerwować w kasie kina Centrum Kultury (22 734 79 44  kino@centrumkultury.eu).

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi