22 04 2018

Modernizują wodociąg, odetną wodę

22.04.2018, godz.: 18:34
Modernizują wodociąg, odetną wodę
Fot. Pixabay

Trwają prace modernizacyjne na sieci wodociągowej na terenie gminy Żabia Wola. W związku z robotami w kilku miejscowościach nastąpią przerwy w dostawie wody.

Jak poinformował żabiowolski magistrat, wyłączenia są zaplanowane od poniedziałku do środy włącznie.

23 kwietnia w godz. 9.00–15.00 kranówka ma zostać odcięta dla posesji znajdujących się w Żelechowie przy ulicach Nad Lasem, Karolkowej, Pieńkowej, Prostej, Ptasi Raj, Aniówka, Wiktora, Malinowej, Janówek, Krętej, Słonecznej, Letniej, Żużlowej, Oliwkowej, Migdałowej i Sarniej.

We wtorek 24 kwietnia wyłączenie obejmie ul. Główną w Hucie Żabiowolskiej (godz. 8.00–12.00).

Najwięcej wyłączeń będzie w środę. Tego dnia w godz. 9.00–15.00 wody nie będzie we Władysławowie (ulice: Na Skraju, Polna, Paprociowa, Grilowa, Urocza, Ku Rzece, Wyprys, Bajeczna, Ranczowa, Dębowa, Ukośna, Cicha, Jaśminowa, Leśna, Słoneczna, Nadrzeczna, Brzozowa, Na Skarpie, Wąska, Rajska, Akacjowa, Północna, Sosnowa, Objazdowa, Merkurego, Pigwowa, Nowa, Dzwonkowa i Główna), Siestrzeni (ulice: Przejazdowa, Piaskowa, Wiewiórcza, Wierzbowa, Śródpolna, Szyszkowa, Jaskółcza, Grodziska, Nad Lasem, Leszczynowa, Pigwowa, Sosnowa, Jaśminowa, Klonowa, Prosta, Mokra, Jasna, Łąkowa, Zielona, Brzozowa, Paprociowa, Akacjowa i Skrajna) oraz Słubicy A (ul. Ogrodowa).

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi