06 12 2017

Milanowskie lodowisko dziś nie wystartuje. Otwarcie przeniesione na sobotę

06.12.2017, godz.: 17:16
Milanowskie lodowisko dziś nie wystartuje. Otwarcie przeniesione na sobotę
fot. Facebook burmistrz Wiesławy Kwiatkowskiej

Planowane na mikołajki otwarcie lodowiska w Milanówku zostało przełożone. Powód? Niesprzyjające warunki atmosferyczne uniemożliwiające pierwsze zmrożenie tafli.

Milanowski magistrat poinformował, że otwarcie lodowiska odbędzie się w najbliższą sobotę 9 grudnia o godz. 15.30. O ile oczywiście także wtedy pogoda nie rozda niesprzyjających kart. Dziś takie są: nie tylko dość wyraźnie dodatnia temperatura powietrza, lecz także padający deszcz u uniemożliwiają pierwsze zmrożenie lodowej tafli.

Będzie zarazem pierwszy pełny sezon funkcjonowania ślizgawki w mieście ogrodzie w zeszłym roku bowiem lodowisko został zorganizowane niejako spontanicznie, w połowie stycznia. Mimo to cieszyło się dużą popularnością wśród mieszkańców. I nie przeszkadzał temu nawet fakt, iż korzystanie z tafli było płatne.

W tym roku zasady działania obiektu mają być podobne. Lodowisko będzie dostępne dla wszystkich w dni powszednie w godz. 16.00–22.00 (od 8.00 do 15.00 ze ślizgawki korzystają uczniowie okolicznych szkół), a w weekendy od 8.00 do 22.00. A jak wyglądają ceny? Bilet ulgowy kosztuje 5 zł (6 zł zapłacą osoby spoza Milanówka), a normalny 7 zł (9 zł dla osób spoza Milanówka). Po opłaceniu można jeździć do woli, bowiem nie ma ograniczeń czasowych. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia łyżew.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi