09 10 2017

Milanowska biblioteka także walczy o książki i wygodne pufy. Zagłosuj!

09.10.2017, godz.: 10:47
Milanowska biblioteka także walczy o książki i wygodne pufy. Zagłosuj!
fot. wspolneczytanie.pl

Milanowska biblioteka, podobnie jak grodziska placówka, bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Kinder Mleczna Kanapka: Przerwa na wspólne czytanie”. Placówki czytelnicze, które uzyskają najlepsze wyniki w głosowaniu internetowym zostaną nagrodzone zestawami po 250 książek oraz pufami do wspólnego czytania.

Ideą akcji jest popularyzowanie idei wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Biblioteki z największą liczbą głosów obdarujemy zestawami książek i wygodnymi pufami. Głosować można codziennie do 31 października. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos na bibliotekę. Dwadzieścia placówek z największą głosów zdobędzie owe zestawy. Kolejne 100 bibliotek może liczyć na pakiety 50 książek.

Jest o co walczyć, dlatego zachęcamy wszystkich grodziszczan do regularnego głosowania.

Aby zagłosować, należy zarejestrować się na stronie akcji – TUTAJ, a następnie zalogować się. Można to robić także przy użyciu swojego konta na Facebooku.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi