04 06 2019

Milanówek otworzy ogrody już w ten weekend

04.06.2019, godz.: 11:36
Milanówek otworzy ogrody już w ten weekend
fot. MCK

W Milanówku odbędzie się czternasty już Festiwal Otwarte Ogrody. Impreza, którą zaplanowano w dniach od 7 do 9 czerwca, zaoferuje gościom wiele wydarzeń i atrakcji.

– Trzy dni festiwalu to, jak zawsze świetna okazja, by ruszyć spacerem lub rowerem w miasto z najbliższymi, a przy okazji skorzystać ze wszystkich niespodzianek skrywanych w milanowskich ogrodach. Rozpoczynamy koncertem zespołu Jazzpospolita. 7 czerwca, o godz. 20.00 w ogrodzie restauracji Blueberry Duck (ul. Królowej Jadwigi 5). Wstęp wolny! – zapraszają organizatorzy.

– Na zakończenie zapraszamy do ogrodu Galerii Ars Longa (ul. Kościelna 5a), gdzie odbędzie się koncert pt. „Po nocnej rosie… pieśni, arie i duety Stanisława Moniuszki”. Wezmą udział artyści: Justyna Reczeniedi – sopran (milanowianka, solistka Polskiej Opery Królewskiej) i Jakub Milewski – baryton (Teatr Muzyczny), przy fortepianie Małgorzata Piszek (Teatr Wielki – Opera Narodowa). Wstęp wolny – dodają.

Poza wydarzeniami niczym klamra spinającymi festiwal, szykuje się mnóstwo innych atrakcji. Umieszczono je w programie dostępnym na stronie Milanowskiego Centrum Kultury.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata