11 07 2019

Mężczyzna rzucił się pod pociąg

11.07.2019, godz.: 08:18
Mężczyzna rzucił się pod pociąg
Fot. GrodziskNews.pl

W środowy wieczór w Grodzisku doszło do tragedii – pociąg ze skutkiem śmiertelnym potrącił człowieka. Policjanci informują, że było to samobójstwo.

– Wczoraj w Grodzisku pociąg potrącił człowieka. Został on odnaleziony przez strażaków z na torach w kierunku Warszawy obok pociągu – poinformował Henryk.

Służby najpierw pojawiły się w rejonie dworca PKP, ale okazało się, że do zdarzenia doszło kilkaset metrów dalej. – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 20.52. Pociąg relacji Skierniewice – Warszawa na wysokości ul. Korfantego w Grodzisku ze skutkiem śmiertelnym potrącił człowieka. Z okoliczności zdarzenia wynika, że było to samobójstwo. Zginął 32-letni mężczyzna. Na tę chwilę to wszystko co możemy na ten temat powiedzieć – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.